Samochód od Donalda Trumpa na sprzedaż!

Niemiecki handlarz samochodów ma swojej ofercie Mercedesa W107, którego Donald Trump kupił swojej pierwszej żonie – Ivanie.

 

BAZ Dream Cars” z Waghäusel (Niemcy) handluje klasycznymi autami od lat i znajduje dla nich nabywców w całej Europie. Jednak ten egzemplarz może przenieść tego sprzedawcę na zupełnie inny poziom. Wszystko to za sprawą Mercedesa 560 SL Cabrio z serii W 107, który pod maską ma 8-cylindrowy silnik o mocy 231 KM i 11500 mil przebiegu. Auto dwa lata temu zostało kupione za 40.000 euro. Teraz nadszedł idealny moment, aby z dużym zyskiem sprzedać auto.

 

Pierwszym właścicielem Mercedesa był Donald Trump, czyli 45. prezydent USA. Z kolei użytkowniczką tego auta była Ivana Trump – żona Donalda w latach 1977-1992. Samochód kupiony został 17 lipca 1987 roku w Sovereign Mercedes-Benz na Brooklynie w Nowym Jorku (USA).

 

fot. BAZ Dream Car | Fragment karty gwarancyjnej auta z danymi właściciela Donalda Trumpa.

 

Dlaczego o tym piszę? Przecież na blogu nie zajmuję się plotkami… Otóż wyżej opisany przykład doskonale pokazuje jak stare auta mogą drastycznie zyskać na wartości. Właściciel okazał się cierpliwy, za co prawdopodobnie czeka go znaczny zarobek. Auta znacznie zyskują na wartości, gdy:

 

Wcześniej był własnością znane osoby

 

Brał udział w filmie, np. TEN – główne auto z filmu Kac Vegas

 

Zmiana przepisów prawa – np. zapowiadany wzrost cła na starsze auta sprowadzane z silnikami o wyższej pojemności 

 

Zostaną pokazane w programie TV

 

Jak więc szybko zarobić na klasycznym aucie? Szukać medialnych okazji  🙂

 

 

 

 

Zobacz jak prezentuje się Trumpek…